Get Adobe Flash player
?>

Pide fırını, taş fırın, kebap fırını, lahmacun fırını, simit fırını, vakfıkebir fırını, taş fırını  ve kara fırın başta olmak üzere  fırın imalatı sektöründe hizmete başladığımız zamandan bu yana her türlü pide fırını ve diğer fırın çeşitlerini özenle imal edip değerli müşterilerimize sunuyoruz. Özellikle Pide fırını  kara fırın ve taş fırını başlıkları altında çalışmaktayız.

Konya ilinde ikamet etmekle birlikte  İstanbul,adana,kayseri,ankara,izmir ve gerekse Türkiye’nin her noktasına  gidiyoruz. şimdiye kadar yüzlercepide fırını  kara fırın ve taş fırın imal işlerini gerçekleştirdik.

Fırıncı Celalettin usta olarak sadece pide fırın kara fırın ve taş fırını imali değil değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyacına göre fırın imalatı ve  tamir ve bakımınıda yapmaktayız.

Pide fırını,Kara fırın ve taş fırını işlerimizde kaliteli olmasına ve uzun ömürlü olmasına azami özen göstermekteyiz. Bu sebeple yaptığımız Pide fırını kara fırın ve taş fırını işlerinde işçilik garantisi vermekteyiz.

YaptığımızPide fırını , kara fırın ve taşfırını işlerinde müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en kaliteli malzemeleri kullanarak en iyi işçiliği sergileyip  müşterilerimizin onayını alarak  memnuniyetini kazanıyoruz.

İşçilikte kullandığımız örüm harman tuğlalarımız ile yaptığımızPide fırını  kara fırın ve taş fırın çeşitlerimizi, hiçbir işlem yapılmaksızın otantik, klasik görünümüyle müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Pide  fırını ustası

Fırıncı Celalettin usta Pide fırını, kara fırın ustası olarak uzun yıllardan bu yana hizmet vermektedir. Kara fırın ustası olarak Türkiye’nin her noktasında hizmet vererek kara fırın imalatı yapmaktayız. Yaptığımız kara fırınlarda kaliteli ve otantik malzemeler  kullanarak uzun ömürlü pide fırını ve kara fırın imal ediyoruz. Kara fırın ustası olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlar ve kara fırının uygulanacağı mekana en uygun kara fırını imal ediyoruz. Fırıncı Celalettin usta ” Kara fırın ustası ” dendiğinde Türkiyede ilk akla gelen ustalardan biri olmuştur.

Taş fırın ustası
Türkiye genelinde verdiğimiz hizmetlerden biriside taş fırını imalatıdır.  Taş fırın ustası olarak yaptığımız tüm taş fırını işlemlerinde doğal malzeme, uzun ömür, uygun fiyat ve sınırsız müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Taş fırın ustası Celalettin usta Türkiye genelinde yaptığı onlarca taş fırını işinde imalat yapılacak ortamlara uygun taş fırını yaparak hem alanları en iyi şekilde değerlendiren hemde en kaliteli malzeme ile uzun ömürlü taş fırını yaparak ” Taş fırın ustası ” dendiğinde ilk akla gelen isimlerden biri haline gelmiştir.

Lahmacun fırını ustası

Lahmacun fırını ustası Celalettin usta,  lahmacun fırını ihtiyaçlarınızda size en uygun lahmacun fırınını imal etmektedir. Hemen hemen tüm Türkiyede lamacun fırını imal eden firmamız, ” Lahmacun fırını ” konusunda uzun yıllara dayanan tecrübesi ile hizmet vermektedir. ”  ihtiyacınız olan lahmacun fırınını mekanlarınıza en uygun olan biçimde ve  en hesaplı fiyatlarla imal etmekteyiz.

Simit fırını ustası
Uzun yıllara dayanan deneyimi ile en kaliteli ve uzun ömürlü orjinal simit fırını imalatı ile adından sözettirmeyi başarmıştır. ” Simit fırını ustası ” olarak günümüze kadar onlarca simit fırını yapımı gerçekleştiren Celalettin usta, simit fırını ustası olarak müşteri memnuniyetini en ön planda tutmuş ve en kaliteli malzemeler ile en uzun ömürlü simit fırınlarını yerinde imal etmiştir. Simit fırını ihtiyacınızı Türkiyenin neresinde olursa olsun karşılamaya hazır ve hizmetinizdedir.

Pide fırını ustası

Hizmet verdiğimiz konulardan biriside ” Pide fırını ” dır. pide fırını ustası olarak uzun yıllardan bu yana ülkemizin her noktasında pide fırını imalatı yapmaktayız. Pide fırını ustası ihtiyacınızda Celalettin usta ihtiyaçlarınızı tam olarak anlar ve en kaliteli pide fırını çeşitlerini en uygun fiyatlarla sunar.

Vakfıkebir ekmeği fırını

vakfıkebir ekmeği fırını imalide yapan şirketimiz, günümüze kadar yaptığı ” Vakfıkebir ekmeği fırını ” ile en çok aranan vakfıkebir ekmeği fırını ustası olmuştur. İmalatını yaptığımız vakfıkebir ekmeği fırınlarında kaliteli malzeme ve uygun fiyatı birleştirerek en uzun ömürlü vakfıkebir ekmeği fırınlarını imal etmiştir. ” Vakfıkebir fırını ustası ” olarak hizmet veren Celalettin usta her türlü vakfıkebir ekmeği fırını imalatında yanınızda.

Fırın ustası

Firmamız köklü olup tüm fırın sistemlerinde uzmanlaşmış kadrosuyla hizmet vermektedir. Taş fırın, kara fırın, vakfıkebir ekmeği fırını, simit fırını, pide fırını ve lahmacun fırını başta olmak üzere her türlü fırın ihtiyacınızda size en kaliteli malzemeler ile en hesaplı fiyatları  İhtiyacınız olan fırın çeşidi ne olursa olsun yada Türkiyenin neresinde olursanız olun hizmetinizdeyiz.
Taş fırın ustası – Vakfıkebir ekmeği fırını – Konya kara fırın – Taşfırın Ustaları – Konya Kara Fırını – Kara Fırın Ustası – Lahmacun fırını ustası – Pide fırını ustası – Simit fırını ustası – Kebap Fırını

Bir cevap yazın